Samorząd uczniowski

Zapoznajcie się z zaangażowanymi członkami Samorządu Uczniowskiego,
którzy z pasją pracują nad tworzeniem inspirującej społeczności uczniowskiej,
pełnej współpracy i zrozumienia, wzmacniając ducha szkolnej wspólnoty.

Samorząd uczniowski

Natalia Rulewska

Przewodnicząca Rady Samorządu Uczniowskiego

Nazywam się Natalia Rulewska, urodziłam się 16.05.2010 roku. Do szkoły nr 1 chodzę od przedszkola, jest dla mnie jak drugi dom. Moimi pasjami jest muzyka i siatkówka. Interesuje się Polską kulturą i historią. Uwielbiam słuchać podcastów kryminalnych i oglądać seriale w wolnych chwilach. Jestem przewodniczącą Samorządu szkolnego i wolontariuszką wolontariatu młodzieżowego przy parafii katedralnej.

Zofia Myrda

Wiceprzewodnicząca Rady Samorządu Uczniowskiego

Urodziłam się 26 maja 2010 roku i chodzę do klasy VII b. Jestem wiceprzewodniczącą w samorządzie uczniowskim. Interesuję się muzyką i tańcem. W wolnych chwilach lubię spędzać czas ze zwierzętami. Moimi ulubionymi przedmiotami są matematyka i język angielski. Jestem osobą przyjazną, która lubi uczyć się nowych rzeczy. Jestem wolontariuszem w DPSie, ponieważ lubię bezinteresownie pomagać innym. Szkoła jedynka Pelplin daje możliwości w rozwoju swoich umiejętności. Jestem dumna, że mogę być uczennicą tej szkoły.

Marcelina Patyk

Wiceprzewodnicząca Rady Samorządu Uczniowskiego

Nazywam się Marcelina, urodziłam się 20.08.2010r. Chodzę do klasy 7B. Moja pasją jest czytanie książek. Z przedmiotów szkolnych bardzo lubię język polski oraz język hiszpański. W samorządzie szkolnym pełnię rolę skarbnika. Oprócz tego jestem wolontariuszka w domu pomocy społecznej oraz należę do sztandaru naszej szkoły.

Emilia Sasinowska

Członek Rady Samorządu Uczniowskiego

Nazywam się Emilia Sasinowska, urodziłam się 01.01.2010r. i chodzę do siódmej klasy szkoły podstawowej. Moją pasją jest czytanie książek i słuchanie muzyki. Interesuje się biologią oraz językiem polskim i są to moje ulubione przedmioty szkolne. Jestem kreatywna, ambitna i miła. Uczęszczam do zespołu folklorowego „modraki”, jestem w samorządzie szkolnym, wolontariuszką w szkole oraz DPS’ie.

Klara Fasiczka

Członek Rady Samorządu Uczniowskiego

Rozalia Weroniecka

Członek Rady Samorządu Uczniowskiego

Skip to content